درباره

انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش به عنوان یک تشکل فراصنفی و غیر انتفاعی , در راستای توسعه همه جانبه کیش و به منظور تلاش برای بهبود و گسترش فضای کسب و کار و کارآفرینی در جزیره زیبای کیش ، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با اهداف اصلی زیر آغاز نمود.
  • تلاش در جهت تسهیل نمودن امور سرمایه گذاری در کیش از طریق مهندسی مجدد
  • کاهش بروکراسی اداری، همفکری، و هماهنگی با سازمان منطقه آزاد کیش برای رفع مشکلات و حل مسایل اقتصادی و اجتماعی کیش

کوشش انجمن بر آنست تا با همکاری موثر با سازمان منطقه آزاد کیش برای تدوین یا اصلاح قوانین و مقررات و ضوابط ناظر بر فعالیت های اقتصادی و اجتماعی جزیره ، اقدام موثر داشته و از طرفی در جهت استیفای حقوق و دفاع از منافع حرفه ای سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش گام بردارد و نسبت به جلب حمایت سازمان منطقه آزاد کیش از طریق ارائه پیشنهادها و همکاری‌های اقتصادی و اجتماعی تشریک مساعی نماید و با برگزاری نشست‌های دوره‌ای مشترک با معاونت های ذیربط سازمان به منظور تبادل نظر و تقسیم کار در موضوعات مورد توافق و علاقه طرفین همکاری نماید.

اطلاعات بیشتر

سرمایه گذاران

معرفی انجمن ها و سندیکاهای عضو و در حال فعالیت

جامعه هتلداران کیش

این جامعه در سال ۱۳۷۶ به همت هتل دارانى بنا شده که به عنوان پیشکسوتان صنعت هتلدارى کیش از آنان یاد مى کنند.

جامعه مراکز پذیرایی کیش

این جامعه در سال ۱۳۷۹ با هدف ارتقا سطح کیفی مجموعه های پذیرایی کیش به ثبت رسیده است.

جامعه بازاریان کیش

این جامعه در سال 1380 و با هدف ارتقای سطح تجارب و توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر، تاسیس گردید.

سندیکای صاحبان صنایع کیش

این سندیکا در سال 1377 به همت جمعی از صاحبان صنایع و مدیران واحد های تولیدی کیش تاًسیس گردید.

اخبار و تازه ها

رویدادهای برگزار شده مرتبط با انجمن سرمایه گذاران کیش

نشست اعضای انجمن با آقای ادیبان معاونت توسعه مدیریت و سرپرست معاونت گردشگری و آقای قاسمی نیا

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش عصر روز دوشنبه 13 شهریورماه با دعوت از جناب آقای ادیبان ، عضو هیئت مدیره و معاونت محترم توسعه مدیریت و سرپرست گردشگری...

جلسه هفتگی اعضای انجمن سرمایه گذاران با حضور آقای ساویز مدیر سرمایه گذاری سازمان

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش با حضور آقای علیرضا ساویز، مدیر محترم سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش عصر روز دوشنبه 30 ام مرداد ماه در محل دفتر انجمن ...

جلسه هفتگی با حضور جناب آقای دکتر نظرپور

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش در روز دوشنبه مورخ 16 اسفند 1400 با حضور گروهی از اعضا محترم انجمن و با حضور مهمانان ویژه این جلسه (جناب آقای دکتر محسن نظرپور سرپرست محترم شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش

جلسه با دعوت از هیات مدیره شرکت کارنو کیش

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش با حضور آقایان قریب ، ابراهیمی ، حاتمی ، صفا ، سادات نجفی ، شیرازی منش ، صباغیان ، مشیری ، جهانشاهی ، گلستانی ، حقیریان ، صدوق و با دعوت از اعضای هیات مدیره شرکت کارآفرینان ، برگزار شد .

جلسه هفتگی با حضور آقای دکتر عاشوری زاده

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش با حضور آقایان قریب ، ابراهیمی ، حاتمی ، صفا ، سادات نجفی ، صباغیان ، صدوق ، پناهی ، کتابفروش ،اکباتانی و با دعوت از آقای دکتر رضا عاشوری‌زاده ( قائم مقام ستاد ایران ما) برگزار گردید.

بازدید از مجموعه گردشگری،رفاهی پنگوئن کیش

در تاریخ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ به دعوت مجموعه توریستی پنگوئن کیش ، جمعی از اعضای محترم انجمن سرماه گذاران و کارآفرینان کیش از مجموعه بزرگ و جذاب پنگوئن کیش بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات و امکانات این مجموعه قرار گرفتند.

سرمایه گذاری

معرفی حوزه های فعال سرمایه گذاری و بسته های سرمایه گذاری مربوطه

بازارها و مراکز خرید

بازار های جزیره کیش قدمتی بیش از ۸۰۰ سال دارند . بازار هایی که زمانی مرکز فروش مروارید و همچنین آب آشامیدنی بودند ؛ هم اکنون با تنوعی باور نکردنی تقریبا تمام اجناس مورد نیاز گردشگران را رایه می کنند و فضایی بسیار مطمدن و جذاب برای سرمایه گذاری در جزیره زیبای کیش هستند .

گردشگری و تفریحات

یکی از حوزه های جذاب سرمایه گذاری در جزیره کیش ، صنایع مرتبط با گردشگری است.

ساخت و ساز

یکی از حوزه هایی که فعالین زیادی را در چزیره کیش به سمت خود جذب کرده است ؛ ساخت و ساز اداری ، تجاری و مسکنوی در جزیره زیبای کیشن است . ساخت و ساز هایی که همگی علاوه بر کسب استاندارد های لازم ، زیبا ، مدرن و چشم نواز هستند .

تولیدی و صنعتی

مشوق های جذاب در قانون چگونگی اداره مناطق آزاد ؛ یکی از مهمترین دلایل جذب سرمایه و سرمایه گذار برای فعالیت در جزیره کیش است و این جزیره زیبا هم اکنون با ۳ منطقه صنعتی ، فضای مطمئنی را برای جذب سرمایه فراهم آورده است

معرفی اعضا

اعضای محترم انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش

نصراله حاتمی

عضو هیات امنای انجمن

مصطفی ابراهیمی

رییس هیات امنای انجمن

علی صدوق

عضو هیات امنای انجمن

احمد کتابفروش

عضو هیات امنای انجمن

محسن قریب

دبیر انجمن سرمایه گذاران

مجتبی حقیریان

عضو هیات امنای انجمن

تماس با ما

انجمن سرمایه گذاران کیش

انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش به عنوان یک تشکل فراصنفی و غیر انتفاعی , در راستای توسعه همه جانبه کیش و به منظور تلاش برای بهبود و گسترش فضای کسب و کار و کارآفرینی در جزیره زیبای کیش ، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز نمود.

جزیره کیش ، میدان پردیس، جنب بانک گردشگری ، ساختمان گودمن، طبقه هشتم

info AT KishInvestment.com

07644420232

07644420232