نشست هفتگی انجمن با دعوت از مدیرکل امور مالیاتی سازمان منطقه آزاد کیش

| بیست و چهارم مهرماه 1402

به نام خدا 

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش عصر روز دوشنبه 24 ام مهرماه در دفتر انجمن برگزار گردید. میهمان این جلسه جناب آقای کلانتری مدیرکل اداره امور مالیاتی سازمان منطقه آزاد کیش بود که دقایقی قبل از شروع جلسه طی تماس با آقای قریب دبیرکل انجمن ، بعلت کسالت و بیماری عذرخواهی نموده و در جلسه حضور نیافت . با این حال اعضای حاضر در جلسه درخصوص موضوع جلسه ( مشکلات و مسائل مالیاتی )  بحث و تبادل نظر نمودند که مهمترین آنها عبارت بود از :

- ضرورت اصلاح شیوه نامه ای مدیریت بازرگانی سازمان درخصوص فرآیندصدور مجوزهای فعالیت اقتصادی

- تاکید و گلایه سرمایه گذاران درارتباط با کمرنگ شدن تعامل سازمان با بخش خصوصی و عدم توجه به مشکلات فعالین اقتصادی ازطرف سازمان منطقه آزاد کیش و کم بها دادن به تشکلهای صنفی

از سایر موارد مطرح شده در جلسه ، درخواست تعدادی از اعضای انجمن مبنی بر تعویق یک هفته ای برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده انجمن  بود که با موافقت حاضرین جلسه ، روز دوشنبه مورخ 1402/08/08 ( هشتم آبانماه ) برای برگزاری مجمع توافق گردید.

البته این جلسه یک غائب بزرگ نیز داشت که دبیرکل محترم انجمن آقای قریب بود که به علت درگذشت دائی بزرگوارشان امکان حضور در جلسه را نداشت. اعضای انجمن مصیبت وارده را به وی و کلیه منسوبین تسلیت عرض می نمایند.