مراسم تجلیل از دکتر محمدرضا رضانیا رئیس سابق مرکز توسعه سلامت کیش

| هجدهم مهرماه 1402

به نام خدا 
عصرگاه روز سه شنبه هجدهم مهرماه 1402 مراسم تجلیل و قدردانی از آقای دکتر محمدرضا رضانیا رئیس سابق مرکز توسعه سلامت کیش در سالن اجتماعات هتل آرامیس پالاس به میزبانی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش و با همت کلیه جوامع و تشکلهای صنفی کیش و دعوت از مدیران و معاونین سازمان ، ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی و عموم کیشوندان گرامی برگزار گردید. در این مراسم ، سخنرانان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ارزنده این پزشک عالیقدر و سختکوش ، هریک به بخش کوتاهی از تلاشهای خالصانه و بیدریغ ایشان اشاره و از اینکه وی همچنان در جزیره زیبای کیش حضور و ادامه فعالیت خواهد داشت ابراز خرسندی نمودند.
در ادامه آقای دکتر رضانیا نیز سخنان کوتاهی بیان و با سپاسگزاری از لطف و محبت حضار و کیشوندان ، تشکر ویژه ای نیز از صبوری ، همراهی و حمایت خانواده خود نمود که در تمام مراحل یار و یاور وی بوده اند.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از طرف انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش و تشکلهای صنفی و همچنین هدایای ارزنده که ازطرف انجمن و کلیه تشکلهای صنفی و جوامع اقتصادی و تنی چند از افراد حاضر در جلسه تهیه شده بود از ایشان تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در این مراسم آقای احمدی رئیس جدید مرکز توسعه سلامت کیش، سرکار خانم کرمی بخشدار محترم کیش ، آقای سام بند سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان ، مدیران رسانه های گروهی کیش ، فعالین اقتصادی و روسای جوامع صنفی و کیشوندان عزیز حضور داشتند .