رونمائی از پوستر مسابقات بین المللی یخنوردی ( مستر کاپ کیش)

| هجدهم بهمن ماه 1402

با دعوت جناب آقای خوانساری عضور محترم انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش و مدیریت مجموعه پنگوئن نشست خبری و رونمائی از پوستر مسابقات مستر کاپ یخنوردی، روز چهارشنبه 18 ام بهمن ماه در مجموعه پنگوئن برگزار گردید. در این نشست خبری که با حضور جناب آقای زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، آقای زائری رئیس هیئت مدیره شرکت کی استون ، آقای بهشتی و آقای صفدریان مدال آوران بین المللی رشته یخنوردی برگزار گردید ، ضمن بیان ویژگی های دیوار یخی احداث شده در مجموعه ورزشی تفریحی پنگوئن ، اهمیت ساخت و بهره برداری از آن توسط ورزشکاران کشور و برگزاری اردوهای تیم ملی در آن ، آقای زائری خبر ساخت هتل یخی دائمی را نیز اعلام کرد. این دیواره یخی به ارتفاع 15 متر ، تنها دیواره یخی چهار فصل در جهان است که امکان برگزاری اردوهای تمرینی و مسابقات یخنوردی را در تمام سال دارد. در ادامه سخنرانان ضمن سپاس از سازندگان مجموعه و برگزارکنندگان برنامه ، برای ورزشکاران این رشته که روز دوشنبه جهت حضور در مسابقات جهانی عازم کانادا  هستند، آرزوی موفقیت نمودند .

در این نشست که با حضور آقایان مهندس پورزادی ، دکتر ادیبان ، دکتر قاسمی نیا و روسای برخی تشکلها و انجمنهای صنفی کیش و خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار گردید ، با اهدای هدایای ارزشمندی ازطرف مجموعه پنگوئن از دو مدال آور ورزش یخنوردی آقای بهشتی و آقای صفدریان تقدیر گردید.

شایان ذکر است اولین مسابقات بین المللی مستر کاپ یخنوردی روزهای 23 و 24 فروردین ماه 1403 در جزیره زیبای کیش و در مجموعه ورزشی تفریحی پنگوئن برگزار خواهد گردید.