حضور انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش در ایونت "در مسیر کارآفرینی"

| چهاردهم آذر ماه 1402

 

به نام خدا
فصل سوم سلسله مباحث « در مسیر کارآفرینی » عصر روز سه شنبه 14 ام  آذرماه با دعوت شرکت شتاب دهنده رادمان کیش به مدیریت مهندس گیاهی و مشارکت شرکت دوستداران آینده ساز کیش ، انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش و شرکت کارنو در سالن اجتماعات هتل آرامیس پلاس برگزار شد. 
در ابتدا آقای مهندس امیرمیثم گیاهی درخصوص علل برگزاری این جلسات و نشستها که مهمترین آن شبکه سازی و ایجاد ارتباط بین افراد و مشاغل مرتبط بهم می باشد و معرفی اجمالی پلتفرم "دوستم"صحبتهائی ارائه نمود. پس از وی آقای دکتر مهرداد تاوتلی دبیر جامعه هتلداران کیش و مدیریت محترم هتل آرامیس پلاس درخصوص کارآفرینی نوآور در حوزه گردشگری و همچنین نیروی انسانی و محدودیتهای آن بالاخص در جزیره کیش ایراد سخن نمود . آقای دکترسریرافراز مدرس و مشاور اقتصاد، دیگر سخنران جلسه ، در مورد مدیریت سرمایه گذاریهای خرد و چگونگی بررسی و تحلیل بازارهای سرمایه گذاری فعلی و نحوه بازدهی و مدیریت سرمایه های کوچک سخنرانی نمود که بسیار مورد توجه حاضرین قرار گرفت. آقای پیمان حبیبی مدیرعامل شرکت فن آوری دوستداران آتیه نگار کیش نیز ضمن بیان علل معضلات و مشکلات کسب و کارهای آنلاین در جزیره پلتفرم "دوستم" را که توسط مجموعه وی طراحی و راه اندازی شده بود معرفی نمود.
در ادامه جلسه آقای محسن قریب به نمایندگی از انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش ، آقای حسین شیرازی منش به نمایندگی از شرکت سهامی عام دوستداران آینده ساز کیش و آقای علی محمدگلستانی فرد به نمایندگی از شرکت سهامی عام کارآفرینان نوآور سرزمین ایرانیان کیش (کارنو) درمورد فلسفه تشکیل شرکتهای سهامی عام و نحوه جهت دهی و استفاده از سرمایه هائی که می تواند علاوه بر مولد بودن و ایجاد اشتغال ، ثروت آوری و سود جمعی برای همه افراد درپی داشته باشد صحبت و در انتها به برخی از سوالات حضار درمورد مباحث جلسه پاسخ دادند.