جلسه هم اندیشی هیئت امنا انجمن با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

| 2 خرداد 1401

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش در روز دوشنبه مورخ 1401/03/02 با حضور اعضا هیئت امنا انجمن و با حضور مهمان ویژه این جلسه جناب آقای مهندس کشاورز مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش با محوریت رویداد بزرگ جام جهانی 2022 در محل دفتر انجمن برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس قریب دبیر کل انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش توضیحاتی در مورد ماهیت و حوزه فعالیت های انجمن را بیان کردند. سپس به اهمیت فراهم سازی زیرساخت درست و کارآمد، لزوم برنامه ریزی های منسجم و دقیق و تقسیم مسئولیت بین سازمان منطقه آزاد کیش و انجمن سرمایه گذاران برای برگزاری این رویداد مهم اشاره کردند.
پس از آن آقای مهندس کشاورز ضمن ابراز رضایت از روند و برنامه های ارائه شده تاکنون ابراز امیدواری کردند که بتوان با کمک سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوص و همچنین تشکل های صنفی به بهترین شکل ممکن این رویداد مهم را رقم زد. و نتایج حاصله از آن سالیان سال تاثیرات مثبتی برای جزیره کیش به ارمغان آورد.
در پایان یک توافق نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش به نمایندگی از سوی بخش خصوصی کیش منعقد گردید و مقرر گردید طرفین با همکاری، همدلی و تقسیم وظایف امور را پیش برده و به زودی شاهد یک رویداد بزرگ و هیجان انگیز در جزیره زیبای کیش باشیم.