جلسه هفتگی با حضور جناب آقای دکتر نظرپور

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش در روز دوشنبه مورخ 16 اسفند 1400 با حضور گروهی از اعضا محترم انجمن و با حضور مهمانان ویژه این جلسه (جناب آقای دکتر محسن نظرپور سرپرست محترم شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش و جناب آقای مهندس حامد مولانا معاون فنی و مهندسی شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش) در دفتر انجمن برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس قریب دبیر کل انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش توضیحاتی در مورد نحوه عملکرد و اهداف انجمن بیان نمودند و سپس جناب آقای دکتر نظر پور ضمن ارائه یک سابقه و رزومه کاری از خود به بیان اهداف شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش پرداختند.

پس از آن هر یک از اعضای محترم انجمن و سرمایه گذاران فعال در حوزه های مختلف فعالیت در جزیره کیش اعم از صنعت هتل داری، گردشگری و توریست، کلوپ های دریایی، فعالان در حوزه ساخت و ساز، حمل و نقل عمومی و... شروع به صحبت کردند و ضمن عرض مشکلات و موانع موجود در این حوزه ها خواستار ارائه راهکار و تسریع در حل این قبیل موانع شدند.

در پایان جناب آقای دکتر نظرپور ابراز امیدواری کردند که در آینده ای نزدیک با برگزاری جلسات هم اندیشی متعدد بین این شرکت و مشاوران و متخصصان مربوطه و همچنین با یاری اعضا محترم انجمن بتوان شیوه نامه هایی مطابق با استاندارد های جهانی تعریف نمود که با به کارگیری آن ها عمده مشکلات و موانع موجود حل و فصل شود. ایشان اذعان کردند که این مهم بدون یاری و همکاری انجمن، پیشکسوتان و متخصصان در این حوزه میسر نخواهد بود لذا ابراز امیدواری کردند که با این همکاری بتوان در آینده ای نزدیک موانع و مشکلات را حل نمود و روز به روز شاهد پیشرفت جزیره کیش در تمامی حوزه ها از جمله صنعت هتل داری، گردشگری، ایمنی ساخت بنا ها، نوسازی بافت فرسوده، ساخت و ساز و سرمایه گذاری، نوسازی وسایل نقلیه عمومی، پیاده سازی طرح تفصیلی طبق استانداردهای موجود و غیره باشیم.

 

اطلاعات بیشتر