جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان

| چهارم دی ماه 1402

به نام خدا

جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش عصر روز دوشنبه چهارم دیماه در دفتر انجمن با حضور تعدادی از اعضا و نمایندگان جوامع صنفی تشکیل گردید . موضوع جلسه این هفته همفکری و تلاش جمعی برای یافتن راهکارهای اجرائی جهت رونق بخشیدن کیش در راستای افزایش ورود مسافر به جزیره کیش بود.

در ابتدا آقای مهندس نادر پیرانی به عنوان نماینده شرکت پارسیس زرمهر کیش ( عضو جدید انجمن ) توضیحاتی درمورد پروژه عظیم و ارزشمند هتل و شهربازی در حال احداث شرکت بیان و از روند ساخت، خرید تجهیزات و ماشین آلات و زمان بهره برداری هریک از بخشهای متنوع آن صحبت نمود. اعضای انجمن نیز ضمن خوشآمدگوئی و استقبال از پروژه مذکور ، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و مشاوره اعلام نمودند. سپس آقای مهندس قریب اشاره مختصری به مباحث مطرح شده در جلسه قبل نموده و پیشنهاداتی را درخصوص کارهائی که می توان در راستای افزایش رونق گردشگری در جزیره انجام داد بیان نمود . آقای قریب با اشاره به برنامه ریزیهای انجام شده ای که صورت گرفته ، عنوان داشت که چنانچه تعامل و همکاری سرمایه گذاران و تشکلهای صنفی همراه با برنامه ریزی اصولی انجام شود ، پیاده نمودن رویدادها و برنامه های پیش بینی شده خارج از انتظار نبوده و باعث رونق و شکوفائی هرچه بیشتر جزیره کیش خواهد گردید.

اعضای انجمن و نمایندگان تشکلهای صنفی نیز با بیان دغدغه ها و مشکلات سرمایه گذاران و فعالین عرصه تولید و توریسم در جزیره ، با بیان پیشنهادات و نظرات خود و بحث وگفتگو درخصوص چگونگی اجرای آن ، آمادگی کامل خود را جهت هرگونه همکاری اعلام نمودند.

بخش انتهائی جلسه عصر دوشنبه ، اختصاص به معرفی جامعه مهندسین کیش درخصوص ارائه خدمات فنی و مهندسی داشت که با حضور تنی چند از مهندسان رشته ساختمان مقیم جزیره صورت پذیرفت .