جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان با حضور مدیران شرکت سیتکس

| بیست و نهم آبانماه ماه 1402

 

به نام خدا
جلسه هفتگی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش عصر روز دوشنبه  29 ام آبانماه ، بنا به درخواست شرکت سیتکس و با حضور مدیرعامل و مدیر توسعه بازار شرکت سیتکس در محل دفتر انجمن برگزار گردید. 
درابتدای جلسه پس از معرفی شرکت ، آقای مهندس حسین قریب مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو ( سیتکس ) ضمن اظهار خوشنودی از حضور در بین سرمایه گذاران ، سازندگان و کارآفرینان جزیره کیش ، معرفی مختصری از فعالیتهای شرکت سیتکس ارائه و از دستاوردهای آن طی دوره فعالیت خود در زمینه رمزارزها و بازار جدیدی که این نوع سرمایه گذاری پدید آورده، صحبت نمود. ارائه آمارها و نحوه ورود و سرمایه گذاری در آن ، رصد بازار رمزارزها ، چگونگی تحلیل و بررسی بازار جهت به حداقل رساندن ریسک سرمایه گذاری در آن از دیگر مباحثی بود که آقای مهندس حسین قریب و آقای سعید سیاهپوش اشاراتی به آنها نمودند. 
پاسخهای مفصل شرکت سیتکس به پرسشهای اعضای انجمن درخصوص موضوعات مطروحه ی این جلسه و ارائه راهنمائی ها و راهکارهای قابل اجرا در بازار سرمایه ، برای اعضا قابل توجه بود . شرکت سیتکس اظهار نمود که بتواند همکاری های لازم را با افراد حاضر در جلسه بعمل آورد.